محل تبلیغات شما

نه. نه بابا! چه عجب! یه حرف درست از دهن این جناب گلریز دراومد. میگه "امید باید به داخل کشور باشه." این بابا هم اینو فهمیده ولی بعضیا هنوز .

ده. جناب زیباکلام میگن همین که رئیسی نشد رئیس جمهور خودش کلی پیشرفته!! دکتر جان! همین فکرها رو کردی و به خورد ملت دادی که اوضاع مملکت الآن اینه دیگه. برخلاف شما خیلی ها از رای شون پشیمون شدند و فهمیدند که راجع به رئیسی فریب خوردند. از ترس رئیسی به رای دادند در صورتی باید از به قدرت رسیدن مجدد می ترسیدند نه یک تغییر مثبت به نفع مردم.

یازده. اعتمادی در اظهار نظری شگرف و محیرالعقول گفت: رانت خودرو و دلار تقصیر آقای رئیسی و جلیلی و ترامپه و تقصیر نیست!!! و اینکه سوریه رو ایران نابود کرده!!!

تو ما را چه فرض کرده ای ای اعتمادی؟!

واقعا توقع دارید من به این خزعبلات جواب بدم؟!

مگه بیکارم؟!!

دوازده. یه حرف درست دیگه ای که زیباکلام زد این بود که گفت در شرایط فعلی نباید با آمریکا مذاکره کنیم چون چیزی غیر از تسلیم عایدمون نمیشه.

بله! درسته! هیچ وقت از مذاکره با آمریکا سود نکردیم. تاریخ اینو ثابت کرده. خداییش توقع این حرف رو از زیبا کلام نداشتم ولی همینم جای شکرش باقیه!

حرف آخر زیبا کلام هم قشنگ بود. گفت: "شرایط سخت خواهد شد، تحریم ها بی رحمانه هستند ولی من به نور انتهای تونل امیدوارم." ما هم امیدواریم .

سیزده. زیبا کلام میگه در دوران اجماع جهانی علیه مون بود ولی الآن نیست. اولا این حرف دقیقی نیست. در اون دوران هم ما با کشورهای مختلف دنیا تعامل می کردیم و خیلی هم طرفدار پیدا کرده بودیم. ثانیا از اول انقلاب علیه ما هجمه بوده و هست و خواهد بود. همین الآن هم هست. ولی هیچ غلط خاصی نتونستند بکنند!

پایان بخش دوم

کتابداری به زبان ساده (مقدمه)

۱۵ تحلیل محتوا از یک مصاحبه (بخش آخر)

۱۵ تحلیل محتوا از یک مصاحبه (بخش دوم)

هم ,حرف ,ولی ,رئیسی ,کرده ,همین ,زیبا کلام ,حرف درست ,من به ,یه حرف ,با آمریکا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

enpeamesgest freesimnavi uctanmuli orabtico Joey's site Automotive diagnostic allows you to keep a new car آموزش تخصصی PLC (اتوماسیون صنعتی) riedtobohig دنیای نوزاد و کودک الهی...