محل تبلیغات شما

بسمه تعالی

چند روز دیگه عروسی یکی از دوستان صمیمیم هست. این دوستم خیلی علاقه مند بود که هرچه زودتر ازدواج کنه و الحمدلله خدا هم اون رو به آرزوش رسوند! ولی این روزا یه چیزی هست که این دوستم رو خیلی آزار میده. دوستم دختر مذهبی ای هست و دلش نمیخواد تو مجلس عروسی اش از موسیقی استفاده بشه. میخواد جشن عروسی اش بدون گناه باشه. خیلی هم خوب! ولی یه مانعی این وسط وجود داره و اون هم چیزی نیست جز:

خواهر شوهر!!!!!

بله! دوستم دو تا خواهر شوهر داره که مثل خودش نیستند. در واقع تیپ مانتویی شل حجاب هستند و دوست من تیپ چادری مقید! دوستم میگه سر این قضیه با شوهرش به توافق رسیده ولی حالا که نزدیک مراسمه این قضیه باعث اختلاف جدی شده. طوری که خواهر و بردار با هم قهر کردند!!

اگه نظر من رو بخواید باید بگم این دوست من در انتخابش اشتباه کرده. تازه این اول راهه . خدا میدونه در آینده اینها دچار چه چالش هایی خواهند شد.

به دوستم گفتم تو که نمی تونی مثل اونا بشی پس مجبوری اون ها رو شبیه خودت کنی. تو در واقع باید منجی بشی و خواهر شوهر هات رو بیاری تو خط دین داری مورد پسند خداوند وگرنه همچنان مشکل خواهی داشت مخصوصا در تربیت فرزند!

خلاصه می خواستم بگم دخترا و پسرا حواستون باشه! موقع انتخاب همسر سعی کنید کسی رو انتخاب کنید که با عقاید شما و خانواده تون هماهنگی زیادی داشته باشه. وگرنه مشکلات عدیده ای خواهید داشت. در یک کلام دنبال هم کفو تون بگردید.

خوشبخت باشید

کتابداری به زبان ساده (مقدمه)

۱۵ تحلیل محتوا از یک مصاحبه (بخش آخر)

۱۵ تحلیل محتوا از یک مصاحبه (بخش دوم)

رو ,دوستم ,هم ,خواهر ,شوهر ,تو ,خواهر شوهر ,این قضیه ,در واقع ,عروسی اش ,این دوستم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

diapamatmo exovsinni سه دختر عاشق Peter's info Rebecca's collection ❤❤باران و علی❤❤ isisnyhi مدل های جدید مانتو لباس مجلسی زنانه و بافتنی شکیلا وبلاگ نمایندگی عطار نیشابور ساعت مچی مردانه|خرید ساعت مچی مردانه